ETKİNLİK & DAVET & ORGANİZASYON

Uzman Personelimizle Özenli Ev Sahipliği…
Zerafet

Sizin En Özel Anınız Bizim Uzmanlığımız

İş toplantıları ve sosyal organizasyonlara Safranbolu’nun en merkezi ve kolay ulaşılabilir lokasyonu olan Kıranköy’de ev sahipliği yapan Zalifre Hotel, zamanınızı verimli kullanmanız için özel olanaklar sağlıyor. Düğün & Nişan, Organizasyonlar, Toplantı & Kongre ve diğer tüm sosyal organizasyonlar için güvenle tercih edebileceğiniz Zalifre Otel’de.

Etkinliklerinizin verimli geçmesi için profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.Teknoloji ve konforu ön planda tutarak Safranbolu'nun tarihi mimarisinden esinlenerek dekore edilen otelimizde ihtiyacınız olan tüm teknik ekipmanlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Düğün & Nişan

Zalifre Otel, en özel günlerinizde ilk andan itibaren sizi rahat ve konforlu hissettirir. Anılarınızın ölümsüz olması için en ince detaylara kadar düşünür, tüm sürecin mükemmel bir zerafet içerisin yürütür.

Sizin en özel anınız bizim uzmanlığımız

Fotograf Galerisi

Organizasyon

Zengin süsleme seçenekleri, alkollü / alkolsüz yemek menüleri ile özel günlerinizde tüm detayları profesyonel ekibimize bırakarak misafirlerinizi kusursuz şekilde ağırlayabilirsiniz.

Özenli Ev Sahipliği, Detaylarda Mükemmellik

Fotograf Galerisi

Toplantı & Kongre

U düzeninde 60 kişi, sinema düzeninde 200 kişiye kadar olan toplantılarınızda misafirlerinizi ağırlayabiliriz. Zengin kahve arası ikramları ile kurumsal kimliğinize uygun şekilde toplantı organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Uzman kadromuzla profesyonellere özel etkinliklere ev sahipliği yapıyoruz.

Fotograf Galerisi

Restaurant

150 kişilik Restaurant, Lobby, Bar, Patissera ile Yöre Mutfağımızın doyumsuz yemeklerini restaurant sunumuyla üç öğün tadabilir, ayrıca sevdiklerinize otantik Safranbolu ortamının ayrıcalığında farklı bir lezzet yaşatabilirsiniz.

Tarih ve zerafetin buluşma noktasında geleneksel ve evrensel lezzetler sizi bekliyor.

Fotograf Galerisi

FARK YARATAN ÖZELLİKLERİMİZ

Modern mimariyi otantik Safranbolu evleri dokusu ile harmanlayarak sizlere sunduğumuz otelimizde; Konaklama, Düğün & Nişan, Toplantı - Kongre başta olmak üzere bir çok organizasyon ile sizlere hizmet veriyoruz.

2 adımda ulaşım

Dünya Miras Kenti Safranbolu'nun yeni yerleşim merkezinde olan otelimiz tarihi Safranbolu'ya yürüme mesafesindedir.

Otantik Mimari

Otelimiz iç tasarımı ile modern ve otantik Safranbolu evleri mimarisini aynı anda sizlere yaşatacak şekilde hazırlanmıştır.

Organizasyonlar

Tüm detayları profesyonel ekibimizle birlikte düşünerek, misafirlerimizi kusursuz şekilde ağırlıyoruz.

Esnek oda seçimi

Standart, Suit ve Triple oda seçenekleri ile ihtiyacınıza en uygun konaklama seçeneğini sizlere sunuyoruz.

Restaurant

Yöresel ve evrensel lezzetlerle bezenmiş zengin menülü mutfağıyla, yılın her günü hizmetinizdeyiz.

Ferah Alanlar

Safranbolu evlerinin otantik havasını modern altyapısı ile buluşturan otelimiz ferah oda ve sosyal alanları ile sizlerle.

WORLD HERITAGE CITY

Safranbolu, geleneksel Türk toplum yaşamının özelliklerini kent ölçeğinde yaşatan, tarihi ve kültürel eserlerini tüm insanlara sunan bir örnek bir kenttir. Sahip olduğu zengin kültürel miras ve bu mirasın korumadaki başarısı Safranbolu'yu bir dünya kenti ününe kavuşturmuş ve UNESCO tarafından Dünya Miras Listesi'ne alınmasını sağlamıştır..

info@zalifreotel.com · +90-370-725-4718